سئو و دیجیتال مارکتینگ

ایرلند “تحصیل کرده ترین کشور در اتحادیه اروپا”

ارقام یورواستات اعلام کردند که ایرلند دارای بالاترین تعداد فارغ التحصیلان سطح سوم سرانه هر کشور در اتحادیه اروپا است.
اتحادیه اروپا

آمارهای جدید روزهایی پس از آن منتشر شد که وزیر مشاغل از ابتکار جدیدی برای مهارت مجدد فارغ التحصیلان اخیر که نمی توانند کار پیدا کنند استفاده کرد ، و اندکی قبل از آنکه وزیر نوآوری از تغییر مکانهایی در متقاضیان CAO استقبال کند. دنبال کردن

کیفیت در مقابل مقدار

از میان ۲۷ کشور اتحادیه اروپا ، ایرلند تنها کشوری بود که دارای بیش از ۵۰٪ از جمعیت (۳۰ تا ۳۴ ساله) دارای مدرک سطح سوم – با ۵۱٫۱٪ بود. این موضوع پس از قبرس با ۴۹٫۹٪ و لوکزامبورگ با ۴۹٫۶٪ دنبال شد.

چهارشنبه گذشته ، ریچارد برتون ، طرحی را برای ایجاد ۲،۰۰۰ فارغ التحصیل جدید ICT در سال جاری اعلام کرد. این طرح با هدف آموزش مجدد فارغ التحصیلان بیکار و تازه فارغ التحصیلان رشته های دیگر ، به منظور رفع کمبود داوطلبان شغل ماهر مورد نیاز در صنعت فناوری طراحی شده است.

به طور خلاصه – ما ممکن است بیشترین تعداد فارغ التحصیلان اروپا را داشته باشیم ، اما آنها در مناطق مناسب نیستند .

تغییر در صنایع ترجیحی

دیروز بار دیگر توسط وزیر تحقیقات و نوآوری ، سون شرلوک ، که در مورد چهره های CAO امسال صحبت می کرد ، بار دیگر مورد توجه قرار گرفت. “ ما می دانیم که در مناطق خاصی کمبود فارغ التحصیلان وجود دارد ، و ما بر روی اطمینان از وجود خط لوله دانش آموزان با مهارت های مربوط به پر کردن شغل در این مناطق در سال های آینده متمرکز هستیم.”

دانش آموز

در اوایل سال جاری ، IDA ایرلند از همه دانشجویان سطح دوم خواست که فرم های CAO خود را پر کنند تا در دوره های مربوط به رشد شغل را در نظر بگیرند. Barry OLeary ، مدیر عامل IDA گفت: “بر اساس روند فعلی ایجاد شغل در ایرلند ، بخش هایی مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات ، رسانه های دیجیتال و دوره های کسب و کار مبتنی بر زبان به احتمال زیاد فرصت های شغلی قدرتمندی را برای دانشجویان در سالهای آینده فراهم می کنند.”

دانشجو

شرلوک روز گذشته تأیید کرد که CAO در سال جاری شاهد افزایش برنامه های مهندسی ، محاسبات و علوم بوده است. دوره های این منطقه در حال حاضر ۱۹٪ از کل برنامه ها را تشکیل می دهد ، از سال ۲۰۰۹ تاکنون ۴٪ افزایش یافته است